Anders Denken Podcast #6 met Sander Duivestein
Houdt uw organisatie zich al bezig met de aankomende ‘Synthetische generatie’ en de zogenaamde Metaverse? Het zijn populaire begrippen die ons steeds vaker om de oren vliegen. Het gaat om dé generatie die geen leven kent zonder het internet en daardoor anders kijkt naar technologie. Zij zijn onze toekomst in het bedrijfsleven.
Sander Duivestein, trendwatcher, auteur en internetondernemer, gaat in gesprek met Cis Hageman over web 3.0, de nieuwe generatie en hoe organisaties hier het beste op in kunnen spelen.
“Het is zo een gewoonte in de nieuwe cultuur en u moet begrijpen dat je hen binnen gaat halen in uw organisatie. Het gaat verder dan alleen een smartphone, Instagram en Twitter. Je moet dit als organisatie gaan omarmen én dat is de switch die we moeten gaan maken.” – Sander Duivestein.
Iedere laatste donderdag van de maand kunt u weer een nieuwe aflevering beluisteren van de Anders Denken Podcast. Met deze podcast willen we prikkelen, informeren en inspireren op het gebied van Duurzame Inzetbaarheid.
Kom werken voor paraDIGMA groep en help ons het verschil te maken op het gebied van Duurzame Inzetbaarheid!
GERELATEERDE BERICHTEN
De Corporate Sustainability Reporting Directive (CSRD) is sinds 2024 van kracht voor beursgenoteerde bedrijven. Maar ook veel grote ondernemingen in het mkb krijgen te maken met deze Europese richtlijn- verplicht of [...]
In aflevering #27 van de Anders Denken Podcast gaan we in op een onderwerp dat voor steeds meer organisaties urgent wordt: de CSRD-wetgeving. Te gast is Cora Schop, ESG Director bij [...]
Mantelzorg en werk combineren is voor veel medewerkers een uitdaging. In Nederland zijn er 2,4 miljoen werkende mantelzorgers, wat betekent dat één op de vier medewerkers naast hun baan zorgt voor [...]