Werken bij paraDIGMA groep als Backoffice medewerker
Sylvia (46 jaar) werkt als Backoffice medewerker voor Puls, één van de labels van paraDIGMA groep. Zij is samen met haar team de verbindende factor tussen de professionals, werkgevers, medewerkers en verzuimadviseurs. Iedere dag is weer een feestje en Sylvia gaat dan ook met veel plezier naar het werk.
“Werken bij paraDIGMA groep geeft energie! Iedere dag heb ik weer zin om naar het werk te gaan. Dit komt mede dankzij de goede werksfeer en omdat iedereen zeer bevlogen is!”
Hoe ben jij bij paraDIGMA groep terechtgekomen?
Sylvia: “Na 20 jaar werken in het basisonderwijs, was ik op zoek naar iets totaal anders. De vraag was; welke organisatie kan door mijn CV heen kijken en ziet mijn competenties en kwaliteiten als voormalig leerkracht? Een kennis attendeerde mij toen op een vacature bij het bedrijf waar zij zelf werkte: paraDIGMA groep! Op basis van mijn motivatiebrief werd ik uitgenodigd voor een gesprek. Er was direct een klik én ik kreeg de kans om te laten zien dat ik geschikt was voor de functie als Backoffice medewerker. Vier jaar later werk ik er nog steeds. En met veel plezier!”
Hoe bevalt het werken bij paraDIGMA groep?
Sylvia geeft toe zich thuis te voelen bij deze organisatie. Sylvia: “De eerste werkweken bij paraDIGMA groep heb ik daarnaast als zeer positief ervaren. Je krijgt een warm welkom, iedereen is behulpzaam en helpt je op weg. Er is een duidelijk inwerktraject, waardoor je de organisatie, het label en alle bijbehorende werkzaamheden goed leert kennen. Dit is erg fijn omdat je de verbindende factor bent tussen de professionals, werkgevers, medewerkers en verzuimadviseurs.”
Wat zijn de werkzaamheden van een Backoffice medewerker precies?
Sylvia: “Juist omdat mijn takenpakket zo breed en divers is, is geen enkele dag hetzelfde. Klinkt cliché maar dit maakt het werk wel afwisselend en uitdagend. De nauwe samenwerking met collega’s maakt het werk ook nog eens extra leuk! Wanneer de dag start maken we eerst een dagplanning met elkaar. Dit doen wij op basis van een prioriteitenlijst en tussendoor beantwoorden we de telefoontjes en pakken we spoedverzoeken op!”
Wat zie jij graag terug in de nieuwe Backoffice medewerker?
Sylvia: “De klik die ik heb met het team is erg goed. Wij vullen elkaar altijd heel goed aan! Onze communicatie naar elkaar is erg belangrijk. We leren veel van elkaar en zijn allemaal erg leergierig. De ideale Backoffice Medewerker past goed in ons team, is gestructureerd en bevlogen. Je wilt onderdeel zijn van ons team en het beste uit elkaar naar boven willen halen.”
Ben je enthousiast en wil jij graag onderdeel zijn van het Backoffice team? Maak de #carriereshift en solliciteer via onderstaande knop.
Heb je nog vragen stuur dan een mail naar recruitment@paradigma.nl

Kom werken voor paraDIGMA groep en help ons het verschil te maken op het gebied van Duurzame Inzetbaarheid!
GERELATEERDE BERICHTEN
In een krappe arbeidsmarkt is het belangrijk dat werkgevers op een goede manier te werk gaan in de zoektocht naar talent. In deze zoektocht gaat het wel eens mis bij één van [...]
Wout startte vijf jaar geleden als Adviseur Arbeid en Gezondheid bij De Arbodienst. Een functie waar Wout veel plezier in beleeft vanwege de interactie met klanten. Hij heeft veel affiniteit met het [...]
Pauline Avontuur startte in 2011 als adviseur inzetbaarheid bij Argo Advies, tegenwoordig De Arbodienst. In tien jaar tijd ontwikkelde zij zich niet alleen persoonlijk, maar stond zij aan de wieg van een nieuw [...]





